Технічний розділ > Передня і задня підвіска, Гальма, Кермова система, Педальний вузол.

Вибір передніх амортизаторів під 51-шу колбу.

<< < (2/5) > >>

zeny:
На сколько я знаю, бильшайн б4, сейчас делают румыны. От этого наверное и не надежность)

Ставил где то год назад себе боже турбо, вроде бы пока ничего, но с легка жестковато.

Anticross:

--- Цитата: zeny от 18 Октября 2014, 11:42:05 ---На сколько я знаю, бильшайн б4, сейчас делают румыны. От этого наверное и не надежность)

Ставил где то год назад себе боже турбо, вроде бы пока ничего, но с легка жестковато.

--- Конец цитаты ---
А не підкажете номер по каталогу ? Цей 32720F ? Мабуть все таки ставитиму або Boge Turbo або Sachs Advantage.

zeny:

--- Цитата: Anticross от 20 Октября 2014, 16:12:24 ---А не підкажете номер по каталогу ? Цей 32720F ? Мабуть все таки ставитиму або Boge Turbo або Sachs Advantage.

--- Конец цитаты ---

номер не подскажу. мне их товарищ покупал

Anticross:
Знайшов  в мануалі наступні рядки:

--- Цитировать ---For ins tallation of all except gas  pressu re shock absorb­
ers,  fill  the  strut  housing  with  20  to  25  ml  (%  fl.  oz.)  of
ordinary  engine oil.
CAUTlON-The  strut  housing  must  NOT be  filled  with  oil
when  installing gas-pressure shock  absorber
cartridges.
NOTE .........  I absorber ca rtridges, the oil  helps cool the shock
absorber by  tra nsferri ng  heat  to  th e strut housi ng.
The grade  of en gi ne oil  is  not  critical .
--- Конец цитаты ---
Виникло питання, що тут мається на увазі під "gas-pressure shock  absorber" ? Це мається на увазі як однотрубні газові, так і двотрубні газонаповнені ? Чи тільки однотрубні ? Тобто заливати мастило в колбу треба тільки якщо масляні ?

_san4o_:
Боже турбо действительно походу сняли с производства https://webcat.zf.com/?SPR=16 ,хотя ещё летом брал себе,цена была 950 передние и 555 задние. Если финансы позволяют,берите коняки

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница

Перейти к полной версии