Український клуб BMW E30

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.




Расширенный поиск  

Новости:

Слава Україні!

Ми в соціальних мережах:

(takoe) https://ru-ru.facebook.com/bmwe30clubukraine/

(takoe) https://instagram.com/bmw_e30_club_ukraine/

Спілкування:

(takoe) https://t.me/bmwe30clubua

Купівля - продаж:

(takoe) https://t.me/e30shopua

Автор Тема: "Das geliebte mit einer Seele" E30 ,1984.  (Прочитано 22611 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

GeisT

  • ***
  • Рейтинг +6/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 151
  • Місто (Home): Киев
  • 0679597937 ;0932218827
    • 1984 седан М10В18 Geliebte
Re: "Das geliebte mit einer Seele" E30 ,1984.
« Ответ #60 : 29 Октября 2020, 21:32:14 »
  • 0
  • 0

  • "А до Чикаго довезёт? Довезёт до Сан-Франциско и обратно."
       Тепер я впевнено можу сказати що так! Принаймні проїхати нашу країну з заходу на схід,і не один раз ,точно можна без питань до ходової частини :). Нарешті встановлено все повністю нове від "носа до корми")).
        Після того як забрав авто,я трошки був так би мовити в легкому шоці відчувши різницю. Мої враження : ніби я їздив на авто з дерев'яними колесами від  "підводи", до ремонту. Одним словом друзі - "це небо і земля", як то кажуть :D
       От колега вже взявся за роботу




       Старе й нове для наглядності :





    Нова рульова рейка на своєму місті з усим новеньким : рульові тяги Frap,наконечники  Swag


      Доукомплектував недостаущим пильником тормозних дисків,якого в мене не було,так як при дтп він мабуть постраждав і його просто викинули,а з заміною не стали заморочуватись. Перед : аморти,пружини.





       Задок ,просто все не вийшло: я якось упустив той момент що туди також треба пильники і відбійники на аморт,хоч в описі і було написано що він "двотрубний" ,а ні (shake). Ну думаю не проблема докупити пильники,відбійники,почав шукати, а на зад не так просто знайти : видало один комплект (виробника не пам'ятаю) і знов не щастить : нема нігде в наявності,там де є відправка через два тижні (doh),і це аж ніяк не влаштовує,видало ще аналоги ,правда на старі ауді і фольци ну думаю підійдуть. В результаті добре що товариш має зв'язки у постачальника,приїхав до них з амортом,давай приміряти аналоги ,і всі вони показали йому фігуру з трьох пальців,в результаті методом тика з двох виробників підібрав окремо відбійники і пильники по "фен-шую"))




       Фото не багато ,тому що товариш більше працював ніж фоткав і за день все було замінено. Тепер авто виглядає як на мене взагалі  інакше : приземиста ,стрімка,а яка вона стала в керуванні.... (rofl) Потрібно було бачити мою посмішку коли колесив до дому - щасливу і мабуть дивну ,але інші "обыватели" автомобільного світу, бмвістів не зрозуміють ,доки самі не спробують... Я так думаю!
        Це як наркотик : підсів ,а зіскочити ....ой як не хочеться (giggle)!

    Записан
    Mit Seele und Feuer

    The_Glory

    • Администрация
    • *
    • Рейтинг +542/-0
    • Оффлайн Оффлайн
    • Сообщений: 3960
    • Місто (Home): Киев, Вишневое
    • Влюбился в BMW с первого взгляда!
      • BMW 316 M20B25 седан интересного цвета, BBS bodystyle
      • BMW 316 M20B25 седан интересного цвета, BBS bodystyle
    Re: "Das geliebte mit einer Seele" E30 ,1984.
    « Ответ #61 : 29 Октября 2020, 23:29:01 »
  • 0
  • 0

  • новая подвеска - это почти новая машина! )

    GeisT

    • ***
    • Рейтинг +6/-0
    • Оффлайн Оффлайн
    • Сообщений: 151
    • Місто (Home): Киев
    • 0679597937 ;0932218827
      • 1984 седан М10В18 Geliebte
    Re: "Das geliebte mit einer Seele" E30 ,1984.
    « Ответ #62 : 06 Декабря 2020, 10:17:00 »
  • 0
  • 0

  • Всіх вітаю!Ніколи не думав що буду писати ці рядки, проте життя не стоїть на місці, і настав той момент, коли мені все ж таки довелось продати свою 30-ку. Розставання було легким але й сумним водночас,бо дуже вже я її полюбив і саме вона дала можливість відчути ось цей дух єдності,спілкування, людей з діагнозом bmw. Саме вона , вкотре,кожного разу як запускав двигун,переконувала в тому ,що ніщо інше не заставить моє серце так "учищённо " битися як емблема пропелера на капоті!
       Що ж спонукало до продажу ,насправді й не так багато : дитяча мрія все ж не давала спокою і масла в вогонь добавляла дітвора, яка росте швидше ніж того хотілось би :D  ;( . І тут я закінчу лише словами що мрії здійснюються! В моєму житті  назавжди залишаться теплі спогади про цей кузов. Ну а в мене надалі нова історія "кохання"  і жаркого сєкаса в автомобільному розумінні цього слова)). На цьому всім дякую за увагу!
    Записан
    Mit Seele und Feuer

    GeisT

    • ***
    • Рейтинг +6/-0
    • Оффлайн Оффлайн
    • Сообщений: 151
    • Місто (Home): Киев
    • 0679597937 ;0932218827
      • 1984 седан М10В18 Geliebte
    Re: "Das geliebte mit einer Seele" E30 ,1984.
    « Ответ #63 : 10 Января 2024, 19:27:32 »
  • 0
  • 0

  • Три роки тому я зробив останній запис в цьому БЖ, а сьогодні зайшов глянути "як це було" і побачив символічну ,круглу цифру переглядів - значить комусь моя писанина таки цікава :D
    Записан
    Mit Seele und Feuer