Технічний розділ > Зчеплення, МКПП, АКПП, Куліса, карданний вал, редуктор.

Прокачка рабочего цилиндра сцепления.

(1/2) > >>

Рома bmw316ix:
дуже простий і швидкий спосіб прокачати щеплення якщо ремонтуєш один...
  берем вакумний шланг(десь 80 см)надіваєм один кінець на сосок переднього лівого супорта,другий на сосок робочого циліндра щеплення.
 потім трохи відкручуємо два соска і педальою тормоза качаєм(десь 6-7 плавних! качків)при цьому в бачку тормозної бачим як ідуть бульбашки.
педаль щеплення нечіпаєм.!після чого затягаєм два соски і щеплення прокачане...я роблю це сам на ямі за 15хв.

Charger69:

--- Цитата: Рома bmw316ix от 15 Октября 2015, 22:57:49 ---дуже простий і швидкий спосіб прокачати щеплення якщо ремонтуєш один...
  берем вакумний шланг(десь 80 см)надіваєм один кінець на сосок переднього лівого супорта,другий на сосок робочого циліндра щеплення.
 потім трохи відкручуємо два соска і педальою тормоза качаєм(десь 6-7 плавних! качків)при цьому в бачку тормозної бачим як ідуть бульбашки.
педаль щеплення нечіпаєм.!після чого затягаєм два соски і щеплення прокачане...я роблю це сам на ямі за 15хв.

--- Конец цитаты ---
А я робив так без ями на двох домкратах. :)
За спосіб - залік, дійсно працює.  (y)

yntu:
Позавчора міняв робочий циліндр щеплення, також сам, але прокачував просто влавлюючи шток (5-7разів) на знятому робочому, при цьому штуцер не чіпаєш. Важливо слудкувати за рівнем гальмівної рідини! Руками відчувається чи прокачується чи ні. Далі поставив на місце, перевірив на педалі і все ок.
Також як варіант.

buzya:

--- Цитата: yntu от 16 Октября 2015, 09:29:09 ---Позавчора міняв робочий циліндр щеплення, також сам, але прокачував просто влавлюючи шток (5-7разів) на знятому робочому, при цьому штуцер не чіпаєш. Важливо слудкувати за рівнем гальмівної рідини! Руками відчувається чи прокачується чи ні. Далі поставив на місце, перевірив на педалі і все ок.
Також як варіант.

--- Конец цитаты ---
зачем столько телодвижений . они нужны если реально спешишь . я за все время владения 30ть прокачиваю самотеком. открутил штуцер и ушел минут на 10ть . пришел закрутил долил рюмку житкости . накачал педаль что б тугая стала- слез в яму открутил- закрутил  и все.

yntu:

--- Цитата: buzya от 16 Октября 2015, 11:54:26 ---зачем столько телодвижений . они нужны если реально спешишь . я за все время владения 30ть прокачиваю самотеком. открутил штуцер и ушел минут на 10ть . пришел закрутил долил рюмку житкости . накачал педаль что б тугая стала- слез в яму открутил- закрутил  и все.

--- Конец цитаты ---
Как оказалось все способы работают.
 

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

Перейти к полной версии