BMW E30 Club Ukraine > Наші BMW E30

"Das geliebte mit einer Seele" E30 ,1984.

(1/13) > >>

GeisT:
Всiм привiт,нарештi трохи зiбравшись з думками,вирiшив подiлитись з вами "колеги" своэю icторiэю як я завiв собi коханку)).
Мабуть не маэ сенсу писати про те що це любов з дитинства та дiагноз,хоча bmw я покохав ранiше нiж перше шкiльне кохання ,яке як i в багатьох ,можливо,було не взаэмне(.
Скажу одразу що фанатом 30-ки,себе не вважав,подобалась,але не бiльше того,бiльш до душi була е32,але все тiче все мiняэться як то кажуть)
I так придбав машинку в кiнцi 2017 року,316 ,седан,на карбi 1,8 M10,притягнули на шнурку,була не на ходу,i почалось.....
До купiвлi спонукали кiлька факторiв,i самий значемий з них був той ,що вже ну дуже сильно я ïï хочу + вона продавалась в моэму мicтi,i я бачив кому вона належала останнi нацять рокiв.В Украïну машинку привiз нiмець ,як дарунок на весiлля молодим,пicля кiлькох рокiв користування,молодi,продали ïï пенсiонеру який володiв нею 11 рокiв,i саме цього "дiдуся" я не раз нiй бачив,постiйно привертала погляд:оригiнальна,нiчого зайвого,з рiдними туманками,та не коцаним фартухом i губою)).Проте до мене вона потрапила не в такому станi((. Пенсiонер почав втрачати зiр i ïздити вже не мiг,дав машину внуку який дуже вдало в'ïxaв в забор,подруга яка сидiла не пристебнута зламамала бардачок та перевiрила на мiцнicть лобове,досталось обом))Пiсля того машинку вiдрехтували як змогли,благо не сильно пом'яли,але прощавай рiдний бампер,з фартухом i туманками,на замiну прийшов м тех2(реплiка),i що досадно втулили його без фартуха.В такому виглядi вона стала моэю.Що в планах?Не дати ïй померти))),зберегти ,максимально технiчно справна ,щоб насолоджуватись за кермом))
Далi буде!
P.S. Першi фото пiсля придбання

GeisT:
Всім привіт!Ну що продовжуємо,стояла так машинка ще десь з місяць поки підшукувались запчастини(крильчатка,віскомуфта та ще де що ,вже не пам'ятаю)так як кулібіни які рехтували,викинули віскомуфту разом з розбитою крильчаткою яку не змогли відкрутити + чекав поки з'явиться час у толкового механіка який мені її запустив(бо до нього черга).І от дзвінок прохолодного вечора, за пару тижнів до нового року ,від нього зі словами "готово, забирай".Перше враження за кермом ,на ходу,а не на шнурку :D не передати словами,при тому що їхала вона далеко не так повинна їхати,але для мене це вже було гуд,так як тепер я міг заховати її в гараж,так як невідомо кудой затікала вода в салон(потім знайшов причину) і в багажник.Карб звісно був не рідний: невідомий виробник АТ від вісімки 083,правда новий з огляду механіка,звісно що на ньому вона ніяк не хотіла їхати ,але дідку мабуть того було достатньо,головне щоб економна,так він думав))).Після першого заїзду на яму я зрозумів що сєкас мені з нею передбачений,про кузов писати не варто ,зрозуміло і так що всіх нас цей аспект ремонту торкався.Було вирішено робити видимі недоліки по механіці.Було придбано всі нові сайлентблоки ,підшипники задніх ступець,стабілізатор поперечної стійкості(дякую anubisssu Олександру,тай взагалі всім хто допомогав: порадами ,запчастинами)стійки стабілізатора,рульові тяги.Так перезимували і як тільки прийшло тепло все це було успішно встановлено на мою "дівчинку".І ,о , диво :в керуванні стала більш приємною,гул в задній частині зник,бо при 60км/год вила так ніби літак  на взлеті,до цьго я підозрював  редуктор всьому виной, але виявилися підшипники.
Після всих цих маніпуляцій - поїхав на розвал,де також повідомили не дуже приємні новини:передні аморти під заміну разом з парочкою шарових,а також задні колеса по "феншую" не виставиш + передні ступичні підшипники також під заміну :(.
   

The_Glory:
вітаю! ) цікава історія покупки )

GeisT:

--- Цитата: The_Glory от 20 Февраля 2019, 13:12:12 ---вітаю! ) цікава історія покупки )

--- Конец цитаты ---
Дякую,xоча наспрапвдi icторiя могла бути дуже сумною:пicля того як внучок розбив машинку,сказав що вона йому також не потрiбна,по сусiдству з дiдком жив мужичок який тримав невелике сто(хоча якiстю робiт ïx не хвалили),i вiн викупив у пенсiонера цю розбиту 30-ку,хтось йому вiдрехтував кузов,i надалi вона опинилась у нього на сто,що думав вiн робити з нею надалi-не скажу.Але як то кажуть :було би щастя та нещастя допомогло.Коли хотiли завести 30-ку виявили що прийшла в негоднiсть прокладка мiж карбом i впускним колектором,щоб не займала мicце в гаражi(який був склепаний на скору руку iз дерева та жестi) викотили ïï на вулицю,i за декiлька днiв у нього приключився колапс: згорiв гараж разом з двома авто клiэнтiв,згорiв до тла не залишилось нiчого,тому йому вже було не до 30-ки.Коли я побачив об'яву то навiть в ту мить не думав про ïï cтан.Дружина пiдбадьорила i сказала :"хочеш,не втрачай час ,звони".Подзвонив ,домовився,i через пару днiв вона була у мене в дворi  (rofl),i було менi щастя!!!!!

The_Glory:
ого, так ще цікавіше! ))

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

Перейти к полной версии