BMW E30 Club Ukraine > Наші BMW E30

"Das geliebte mit einer Seele" E30 ,1984.

<< < (2/13) > >>

GeisT:
Сподiваюсь надалi буде не менш цiкаво,а поки пару фото пiсля того як "дiвчинка" вiдтанула  (giggle)

The_Glory:
гарна, але треба передній хром бампер повернути... і каркасні щітки )

GeisT:
Дякую,можливо,колись я про це подумаю,хоча i мтех2 також менi довподоби,але коли б стояв мтех1 то я радiв би бiльше,ну а безкаркаснi щiтки як для мене мають кращий естетичний вигляд.Одне точно:заднiй бампер залишиться на мicцi,тiльки добавиться юбка мтех1 -якось згодом)).
Ну що ж,продовжимо :доброï ночi всим хто ще не спить i доброго ранку вciм хто прокинувшись першим  дiлом перевiряэ сторiнку нашого клубу.Напишу пару строк як ми з "дiвчинкою" закiнчили 2018 рiк : загалом бiльш нiяких глобальних робiт не проводилось так як були бiльш нагальнi життэвi питання,а також не заплановпне вiдрядження на пару мiсяцiв.Проте деякi приэмнi дрiбницi я все таки придбав : новi фонарi пiдсвiтки номерного знака,та диски R15 ,МIМ з полкою .Також довелося однiэï ночi понервувати, коли довелося поïxaти i забрати друга з вокзалу ,за 35 км в один кiнець,по дорозi  назад авто почало одиночними чергами стрiляти в вихлопну ,i це мене дуже насторожило: бо дуже не радувала перспектива заглохнути в 2:00 мicцевого часу серед поля в жовтнi мiсяцi та ще й пiд проливним дощем((.Але мабуть хтось таки почув моï молитви i 30-ка доставила нас до пункту призначення.Почерпавши iнформацiю з рiзних джерел про причини нiчноï пригоди i способи усунення було придбано наступне i успiшно замiнено
Ну  i ще для заспокоэння душi було залито  xado- вське нано диво для очищення паливноï системи.Пicля проведених процедур стрiльба припинилась)))
Ну останнiй подарунок у 18 ,для себе i для "неï" ,перед самим НР стала нова оптика,про яку писав у роздiлi "тюнинг".
I от за вiкном вже 2019,i майже березень,в планах замiна ходовоï на нову iз заниженням,i можливо роботи з кузовом (happy),ну а поки що вже отримав новий карб дааз 21073,який пiсля правильного "тюнингу" буде встановлений на своє мicце.Але про це трохи згодом....
Всiм удачi ,i xaй вашi " половинки" не вiдмовляють вам в задоволеннi))

GeisT:
Всiм "пацiэнтам нашого клубу" привiт ,не маючи бажання спати вирiшив написати пару рядкiв що я зробив для своэï машинки на днях.Довгий час менi не давав спокою зовнiшнiй стан двигуна(його чистота).Мабуть за все його життя чистки та мийки вiн не бачив i розгледiти якiсь можливi його вiзуальнi бока пiд кг бруду було не можливо.Тому обдумавши всi "за" та "проти" вирiшив ризикнути ,i от я вже на блокбастерi чекаю своэï черги

GeisT:
Процес почався,пiв години хвилювань,пiсля чого сiдаю за кермо, i як в пicнi вiдомого гурту : "моё сердце остановилось,отдышалось не много и снова пошло",десь те саме вiдчував i я коли повертав ключ,але серце моэï дiвчинки запустилось ранiше нiж  моэ,що не могло не радувати.Результат звiсно як то кажуть на лице,але процес .....побiчна дiя xiмiï особливо помiтна на темних резинових патрубках,проте тут нiчого не вдiэш.
Хоча був i не приэмний момент у виглядi розбитого заднього фонаря,що зробило мою мийку "золотою" (headbang),але нiчого вже не вдiэш:нiколи не знаэш де втратиш ,а де знайдеш,тепер ще шукаю i фонарь,попутно готуючись до переборки ходовоï.
Так що закiнчу побажанням: сил i терпiння всiм нам в вiдновленнi нашиx 30-ток)))

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница

Перейти к полной версии