Український клуб BMW E30

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.




Расширенный поиск  

Новости:

Слава Україні!

Ми в соціальних мережах:

(takoe) https://ru-ru.facebook.com/bmwe30clubukraine/

(takoe) https://instagram.com/bmw_e30_club_ukraine/

Спілкування:

(takoe) https://t.me/bmwe30clubua

Купівля - продаж:

(takoe) https://t.me/e30shopua

Автор Тема: "Das geliebte mit einer Seele" E30 ,1984.  (Прочитано 22761 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

GeisT

  • ***
  • Рейтинг +6/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 151
  • Місто (Home): Киев
  • 0679597937 ;0932218827
    • 1984 седан М10В18 Geliebte
Re: "Das geliebte mit einer Seele" E30 ,1984.
« Ответ #45 : 17 Июля 2020, 22:19:32 »
  • 0
  • 0

  • І так,знову всім привіт,і продовжую описувати зроблене. Наразі майстер закінчив задню ліву частину,правда ще без покраски,тому що фарбуватиме все як будуть закінчені зварювальні роботи повністю





    Потім місце в ногах водія , а там просто... ;(   (tmi)  (headbang)спочатку вирізав все що потрібно замінити



     Проте ,мабуть його досвід підказував йому "а що в нас тут" ,і знявши крило... (giggle),проте коли він,а потім я це побачив то нам так смішно не було.Далі без слів:



    Арка ввійшла в середину :
     
    А далі ще цікавіше :





      Тепер зрозуміло чому вода в ногах : дірка розміром в кулак :

    Короче кажучи роботи добавилось ,і цей косяк потрібно усувати. Майстер взагалі каже "не розумію як воно купи трималося і як можна бути таким по......(всі думаю зрозуміли що я мав на увазі)коли її рехтували",але мабуть за що заплатили - те і зробили,аби спихнути,крила ніхто ж не буде знімати при купівлі.
       Далі вже почав усувати цей недолік. Витягування кузова де потрібно допомогло,потрощений метал рехтувати не було сенсу,тому довелось підбирати,підганяти і вварювати нове






       Так що на данному етапі маємо такий результат.....
        Далі буде!
    « Последнее редактирование: 17 Июля 2020, 22:34:44 от GeisT »
    Записан
    Mit Seele und Feuer

    The_Glory

    • Администрация
    • *
    • Рейтинг +543/-0
    • Оффлайн Оффлайн
    • Сообщений: 3965
    • Місто (Home): Киев, Вишневое
    • Влюбился в BMW с первого взгляда!
      • BMW 316 M20B25 седан интересного цвета, BBS bodystyle
      • BMW 316 M20B25 седан интересного цвета, BBS bodystyle
    Re: "Das geliebte mit einer Seele" E30 ,1984.
    « Ответ #46 : 18 Июля 2020, 08:31:16 »
  • 0
  • 0

  • мдя... жесть, конечно была.... 

    GeisT

    • ***
    • Рейтинг +6/-0
    • Оффлайн Оффлайн
    • Сообщений: 151
    • Місто (Home): Киев
    • 0679597937 ;0932218827
      • 1984 седан М10В18 Geliebte
    Re: "Das geliebte mit einer Seele" E30 ,1984.
    « Ответ #47 : 21 Июля 2020, 23:36:53 »
  • 0
  • 0

  • Я знову всім кажу привіт і продовжую . Роботи вже потихеньку виходять на фінальний етап ,хоча спочатку думав що можуть затягнутися,але взявши кілька вихідних,майстер занурився в роботу "з головою", так як має на черзі биту машину дітей,яку конче потрібно зробити . Тому до вашої уваги чергова порція фото,що отримав на вихідних що минули .
       Мабуть слабке місце всіх 30-к :



      Далі було знайдено ще такий сюрприз



       Трохи життя її потріпало ;(
       Арка набула вже такого вигляду


         Біля блока запобіжників і місце запаски :


       Вже підготовлена до фарбування :



       На неділю вихідного дня що минув маємо такий результат :). Думаю наступний мій "вихід на зв'язок" буде вже як заберу авто,сподіваюсь до кінця тижня все буде закінчено,бо вже і так майже 3 місяці без "коханої" , відчуття ніби чогось не вистачає :D.
       Далі буде!
    Записан
    Mit Seele und Feuer

    GeisT

    • ***
    • Рейтинг +6/-0
    • Оффлайн Оффлайн
    • Сообщений: 151
    • Місто (Home): Киев
    • 0679597937 ;0932218827
      • 1984 седан М10В18 Geliebte
    Re: "Das geliebte mit einer Seele" E30 ,1984.
    « Ответ #48 : 30 Июля 2020, 00:20:32 »
  • 0
  • 0

  • Всім доброї ночі хто не спить,і доброго ранку тим хто тільки починає свій день (hi). Як ви пам'ятаєте я писав вище,що слідуючий мій допис вже буде як я заберу авто, проте ,то я трохи поспішив,так як процес вже вийшов на фінішну пряму, але  ще не кінець , і я просто не міг не поділитися своєю радістю від отриманих сьогодні фото.
       І так фінальна підготовка перед фарбуванням :


      І власне пофарбована :




       Мабуть словами я не зможу передати своїх відчуттів і радості,але думаю мене зрозуміють всі ті ,хто вперше бачив свої машинки після покраски :D.Вживу виглядає просто чудово, особливо в променях сонця.
       І так на сьогодні маємо вже пофарбовані частини що ремонтувались, залишилась зборка,підгонка зазорів,та обробка антикором!
        Далі думаю буде не менш цікаво! Всім добра!!!
    « Последнее редактирование: 30 Июля 2020, 07:05:56 от GeisT »
    Записан
    Mit Seele und Feuer

    The_Glory

    • Администрация
    • *
    • Рейтинг +543/-0
    • Оффлайн Оффлайн
    • Сообщений: 3965
    • Місто (Home): Киев, Вишневое
    • Влюбился в BMW с первого взгляда!
      • BMW 316 M20B25 седан интересного цвета, BBS bodystyle
      • BMW 316 M20B25 седан интересного цвета, BBS bodystyle
    Re: "Das geliebte mit einer Seele" E30 ,1984.
    « Ответ #49 : 30 Июля 2020, 08:17:46 »
  • 0
  • 0

  • офигеть!!! походу не тех мастеров я нахожу чи хез.... через месяц будет год как я отдал машину в покраску.... год варили, год красят, пружины с амортами едут уже больше месяца.... че ж мне так "везет" то везде со сроками? ...) ппц..

    GeisT

    • ***
    • Рейтинг +6/-0
    • Оффлайн Оффлайн
    • Сообщений: 151
    • Місто (Home): Киев
    • 0679597937 ;0932218827
      • 1984 седан М10В18 Geliebte
    Re: "Das geliebte mit einer Seele" E30 ,1984.
    « Ответ #50 : 30 Июля 2020, 10:05:36 »
  • 0
  • 0

  • офигеть!!! походу не тех мастеров я нахожу чи хез.... через месяц будет год как я отдал машину в покраску.... год варили, год красят, пружины с амортами едут уже больше месяца.... че ж мне так "везет" то везде со сроками? ...) ппц..
    :D :D :D Слав ,рассмешили от души,но у меня же и объём работ не такой как у Вас,хотя если бы разбирал до винтика,то наверное тоже было бы дольше,а может и не факт,так как мастер говорит тогда ничего не мешает работе,а не так как в моём случае : когда пару точек сварки поставил и бежишь смотришь под торпеду ничего ли не загорелось :D.
    Записан
    Mit Seele und Feuer

    yntu

    • Администрация
    • *
    • Рейтинг +123/-8
    • Оффлайн Оффлайн
    • Сообщений: 1192
    • Місто (Home): Київ, найкраще місто в світі)
    • Юрій
      • Е46 Touring
      • Український клуб BMW E30
    Re: "Das geliebte mit einer Seele" E30 ,1984.
    « Ответ #51 : 30 Июля 2020, 11:53:37 »
  • 0
  • 0

  • :D :D :D Слав ,рассмешили от души,но у меня же и объём работ не такой как у Вас,хотя если бы разбирал до винтика,то наверное тоже было бы дольше,а может и не факт,так как мастер говорит тогда ничего не мешает работе,а не так как в моём случае : когда пару точек сварки поставил и бежишь смотришь под торпеду ничего ли не загорелось :D.

    Слава просто не хотел бегать и смотреть, по этому разобрал всё)
    Записан
    Найкраща колискова - звук двигуна, що працює (с)
    Моя колишня Е30 http://www.drive2.ru/cars/bmw/3_series/3_series_e30/yntu/

    GeisT

    • ***
    • Рейтинг +6/-0
    • Оффлайн Оффлайн
    • Сообщений: 151
    • Місто (Home): Киев
    • 0679597937 ;0932218827
      • 1984 седан М10В18 Geliebte
    Re: "Das geliebte mit einer Seele" E30 ,1984.
    « Ответ #52 : 14 Августа 2020, 20:37:35 »
  • 0
  • 0

  • Закінчення одного з важливих етапів!
    Всім привіт,коли отримав останні фото ,було зрозуміло що скоро ми з "коханою" воз'єднаємось і це радувало мене мов дитину,що отримала нову іграшку,але про все по черзі :
    Приготування гремучої суміші щоб кузов ще трохи пожив)))


    Ну а на далі власне без зайвих слів результат :









       Запаска мені була за спортсітс під п'яту точку і от задоволений і щасливий я колесив до дому 20 км.
       Відчуття : ....... ніби секс з коханою після довгої розлуки,і в той момент було байдуже на "уставшу" ходовку,витікший аморт ,і все інше що давало про себе знати на наших "файних" дорогах :D. В той момент звук мотора то все що мені було потрібно.
     
    І от машинка вдома







        Вигляд не самий презентабельний,і всі навкруги скручували голови бачучи ось це.... думки у кожного мабуть були різні (giggle)
       Передню одну фару довелось знову відправляти в Харків на відновлення,так як з-за своєї не уважності і гарного дощу вона набралася водою і простояла так днів зо п'ять поки при черговому візиті до майстра я це помітив. Всі мої старання і поради ютуба як відмити відбивач були марні , і мій гіркий досвід мабуть можна віднести до рубрики "как не стоит делать с е30"
       Надалі почнеться не менш цікавий етап....всі здогадались (rofl)
    Р.S. Вже аж руки чешуться.


    Записан
    Mit Seele und Feuer

    The_Glory

    • Администрация
    • *
    • Рейтинг +543/-0
    • Оффлайн Оффлайн
    • Сообщений: 3965
    • Місто (Home): Киев, Вишневое
    • Влюбился в BMW с первого взгляда!
      • BMW 316 M20B25 седан интересного цвета, BBS bodystyle
      • BMW 316 M20B25 седан интересного цвета, BBS bodystyle
    Re: "Das geliebte mit einer Seele" E30 ,1984.
    « Ответ #53 : 14 Августа 2020, 21:09:02 »
  • 0
  • 0

  • поздравляю!
    я тоже подобной мазюкой днище мазал лет  восемь назад. И кто бы что не говорил - толк от нее есть и весьма хороший. Убедился в этом когда ее сдирал перед поваркой! )) Без нее скорее всего пришлось бы варить гораздо больше!

    GeisT

    • ***
    • Рейтинг +6/-0
    • Оффлайн Оффлайн
    • Сообщений: 151
    • Місто (Home): Киев
    • 0679597937 ;0932218827
      • 1984 седан М10В18 Geliebte
    Re: "Das geliebte mit einer Seele" E30 ,1984.
    « Ответ #54 : 22 Августа 2020, 12:31:03 »
  • 0
  • 0

  • Збираємо все до кучі
       Всім привіт! І так процес складання розпочато,дякуючи гарній літній погоді та трохи вільному часу. Швидко також не виходить,як я собі планував раніше, але як це вже в мене заведено :D : повільно але впевнено.
       Для початку  все пофарбував антикорозійною фарбою "прямо на іржу",як запевняють на банці,пензлем- суворо,просто і надійно (giggle)



    Далі поклав віброізоляцію ,(5 год. часу і все готово) матеріал вітчизняний виробник Vizol 3мм, на підлогу вистачає 6-7 листів 50×70см,в упаковці 12 листів, ще залишиться на багажник.



    Рідні заглушки звісно прийшли в негодність і стало питання що потрібно чимось замінити,почав шукати варіанти,але виявилось це трохи складніше ніж  я думав. Подібні по діаметру пластикові виявились не варіант,так як призначені для труб ,і діаметр вказаний понаружі,а внутрішній не відомо,і як порадив продавець краще пошукати ще, бо ці зовсім не те. Задали питання гуглу по іншому ,і вуаля видало заглушки пола для ланоса( є два діаметри 30 і 40 мм) ,наш варіант ті що 40мм,правда потрібно трохи доопрацювати або тонким розкаленим цвяхом,чи полотном по металу,бо наш отвір дещо менший 34 мм,але потім встає як влите)))
       Задня частина і стінка,шумка по типу войлока 12мм,виглядає добре,на клеєвій основні,не розпадається і приємний на дотик,вистачає трьох листів 50×80см.
    До пальців клеється на ура :D

       На підлогу ще буде вкладатись шумка по типу сплен товщина 8мм.,рідна ж протрухла .
        Ну і на останок : довгождана смс з НП і йду за посилочкой,коробочка об'ємною вагою 13 кг

       І друзі ,нарешті ,після 5 МІСЯЦІВ ! очікування я дочекався ,і отримав своє замовлення , доукомплектовую до повного комплекту і буде мені щастя (clap)




        Далі буде!


    Записан
    Mit Seele und Feuer

    GeisT

    • ***
    • Рейтинг +6/-0
    • Оффлайн Оффлайн
    • Сообщений: 151
    • Місто (Home): Киев
    • 0679597937 ;0932218827
      • 1984 седан М10В18 Geliebte
    Re: "Das geliebte mit einer Seele" E30 ,1984.
    « Ответ #55 : 19 Сентября 2020, 15:56:18 »
  • 0
  • 0

  • Всіх вітаю і продовжую! Нарешті я зібрав все "до кучі" і навіть трохи більше :D.
       Пару годин часу і багажник також закатав віброю і шумкой :



       При тому що шумив лише пол і багажник,різниця дуже відчутна,і результат є : стало тихіше в салоні)).
       Ще відтоді як придбав авто хотів поміняти диски на литі,для зими, і от мені не так давно попалися чудові "крабіки". Помив, почистив,освіжив фарбу і на шиномонтаж :




       І саме головне для завершеності вигляду :

       Зовсім інший вигляд :


        Надалі задню панель пофарбував щоб була одного відтінку з крилами і юбкою. З балончика,потім лаком(так як компресора поки не маю) . Виробник Ньютон. Якість самих балончиків так собі,не раз попадав на брак,але у них великий асортимент кольорів і металіка в часності,цього разу також не пощастило : одного балона  хватило аж на перший шар відкрив другий, хватило ще на два шари,і все відмовились дути. Взагалі вийшло добре,як би не цей момент. Саме смішне що через кілька днів кум придбав компресор з приладдям,а фарба після майстра в мене ще залишилась, тому кришку багажника вже буду фарбувати як потрібно :



         Надалі зібрав салон, пасажирське сидіння ні як не хотіло попадати в шпильку так як їх довелось підварювати і одна була трохи "косо",але за допомогою молотка і якоїсь "матері" я надав їй правильного положення:


    Потім зробив підсвітку салона в стилі приборки : помаранчеву. Реалізував через прикурювач вимикач і все світить (rofl) :



       Багажник також не залишився без уваги:


        Нові фонарі світять чудово,на скільки це може передати камера телефона :



       Вживу набагато краще!
       Ще довелося залізти і під капот так як останнім часом почав відчувати що ніби нема динаміки,3500 і більше не крутиться ,як я не помічав цього раніше навіть не знаю. Виявилось що друга камера карба майже не відкривається при педалі газу в пол. Проблема була в кріпленні для зворотньої пружини ,яке ,коли я прикручував ,не догледів і прикрутив його на шляху хода ричага дросельних заслонок, і ричаг просто впирався в кріплення. Як усунув проблему одразу відчув різницю,тепер точно за кермом BMW сидиш навіть з м10 ,на 90 коників,п'ять з яких (це в кращому випадку)можливо вже померли за 30 з гаком років :D . Як їздив до цього не розумію,особливо коли на обгон ідеш (whew)
       На цьому поки все. Далі буде. Всім добра!
    « Последнее редактирование: 19 Сентября 2020, 20:57:12 от GeisT »
    Записан
    Mit Seele und Feuer

    The_Glory

    • Администрация
    • *
    • Рейтинг +543/-0
    • Оффлайн Оффлайн
    • Сообщений: 3965
    • Місто (Home): Киев, Вишневое
    • Влюбился в BMW с первого взгляда!
      • BMW 316 M20B25 седан интересного цвета, BBS bodystyle
      • BMW 316 M20B25 седан интересного цвета, BBS bodystyle
    Re: "Das geliebte mit einer Seele" E30 ,1984.
    « Ответ #56 : 19 Сентября 2020, 23:34:07 »
  • 0
  • 0

  • 5 месяцев МТС ехал......жесть...тогда мне еще грех жаловаться - мне 2 месяца ))
    Фонари, на любителя....По-моему они уже "вышли из моды" ) Ну дело хозяйское , конечно.

    GeisT

    • ***
    • Рейтинг +6/-0
    • Оффлайн Оффлайн
    • Сообщений: 151
    • Місто (Home): Киев
    • 0679597937 ;0932218827
      • 1984 седан М10В18 Geliebte
    Re: "Das geliebte mit einer Seele" E30 ,1984.
    « Ответ #57 : 20 Сентября 2020, 01:43:36 »
  • 0
  • 0

  • 5 месяцев МТС ехал......жесть...тогда мне еще грех жаловаться - мне 2 месяца ))
    Фонари, на любителя....По-моему они уже "вышли из моды" ) Ну дело хозяйское , конечно.
    Первый заказ (когда заказывал полный комплект) как раз пришелся на период карантина и приехал через 3 с половиной месяца,но как писал выше там чего то напутали и прислали на 34 -ку,когда же заново оформил заказ то и цена уже существенно выросла на которую я не рассчитывал,поэтому  заказал только пружины,которые как раз таки и доехали до 2 месяцев,а в целом получается что ждал 5,5 ((.
       Фонари согласен что на любителя,но мне оч. нравятся,если бы мои оригинальные были целые,то может и не менял бы. Но как по мне эти теперь к передним "черным глазам" как бы гармоничнее :).
    Записан
    Mit Seele und Feuer

    GeisT

    • ***
    • Рейтинг +6/-0
    • Оффлайн Оффлайн
    • Сообщений: 151
    • Місто (Home): Киев
    • 0679597937 ;0932218827
      • 1984 седан М10В18 Geliebte
    Re: "Das geliebte mit einer Seele" E30 ,1984.
    « Ответ #58 : 16 Октября 2020, 18:16:20 »
  • 0
  • 0

  • Зібрав комплект !
      Мої вітання всім. От нарешті вже зібрано повний комплект ходової. З задніми амортизаторами вийшла історія : коли забирав не перевірив артикул (різниця в пару цифр) MEYLE ,на складі ромаріо лежали одні,значить мої,забрав). Через пару днів дзвінок з питанням "а ви ще амортизатори не встановили?". Виявилось що коли приїхали мої, працівники ромаріо були здивовані,так як замовлення видано,а на сайті висить. Довелось  прокататись на обмін.
      Ну і власне трохи фото ,задні аморти MEYLE (газомасляні)



      Задні опори- каяба,передні - оптимал



       Так як все буде зніматись вирішив одразу замінити передні гальма(диски-Metelli ,колодки-Meyle)











      Завантажив в багажник і "гоу" встановлювати обновки. Доречі про "обновку" : знайшов якось в Запоріжжі людину,роблять розпорки, і на наш кузов також,нажаль тільки задню,так як передня більш індивідуальна і потрібна машина щоб зняти розміри. Але так як передню я маю ,то для мене не суттєво,але коли б робили ,то було б чудово так як ціна я думаю більш ніж прийнятна : задня 1100 грн( на початку літа взагалі 800 була). Одним словом я задоволений,ще трохи додамо жорсткості "костям" :D!


      P.S. Можливо ще встигну провести фотосесію,вже на заниженній машинці,  для календаря! (rofl)
       Далі буде!
    Записан
    Mit Seele und Feuer

    The_Glory

    • Администрация
    • *
    • Рейтинг +543/-0
    • Оффлайн Оффлайн
    • Сообщений: 3965
    • Місто (Home): Киев, Вишневое
    • Влюбился в BMW с первого взгляда!
      • BMW 316 M20B25 седан интересного цвета, BBS bodystyle
      • BMW 316 M20B25 седан интересного цвета, BBS bodystyle
    Re: "Das geliebte mit einer Seele" E30 ,1984.
    « Ответ #59 : 16 Октября 2020, 19:53:10 »
  • 0
  • 0

  • правильно - ходовку надо делать всю и сразу, а не менять по одной резинке в месяц ) Тогда и хороший  эффект прочувствуется )