Український клуб BMW E30

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.




Расширенный поиск  

Новости:

Слава Україні!

Ми в соціальних мережах:

(takoe) https://ru-ru.facebook.com/bmwe30clubukraine/

(takoe) https://instagram.com/bmw_e30_club_ukraine/

Спілкування:

(takoe) https://t.me/bmwe30clubua

Купівля - продаж:

(takoe) https://t.me/e30shopua

Автор Тема: Тяги та пильники рульової рейки MSG BW102  (Прочитано 4846 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Anticross

  • **
  • Рейтинг +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 60
  • Місто (Home): Kharkiv
    • 320, 1990, 4 door sedan
  • 0
  • 0

  • Доброго усім. Придбав рейку MSG BW102 та встановив певний час тому, при заміні черговій заміні розходників зіштовхнувся з тим що пильники на неї із тих що прибав не підходять. При ретельному огляді побачив що наче тяги якісь не такі. На скільки я розумію там було два варіанти рейок: 1 - в якій права та ліва сторона по пильникам і тягам однакова, а 2-га в якій різна. Підкажіть будь ласка хто зіштовхувався, чи можна тяги однакові на цю (MSG BW102) рейку поставити, наприклад от такі: Meyle 316 030 4303 ?

    Anticross

    • **
    • Рейтинг +0/-0
    • Оффлайн Оффлайн
    • Сообщений: 60
    • Місто (Home): Kharkiv
      • 320, 1990, 4 door sedan
    Re: Тяги та пильники рульової рейки MSG BW102
    « Ответ #1 : 27 Декабря 2019, 11:34:50 »
  • 0
  • 0

  • В екзісті нічого не можуть точно сказати, знають не більше ніж я. По веб каталогу лемфа є от така: LEMFÖRDER 10582 01, де вказано Fitting Position: Front Axle , та от така - LEMFÖRDER 10583 01,де вказано Fitting Position: Front Axle, Right for vehicles with steering damper. На скільки я розумію то мені можна тупо дві однакові взяти(LEMFÖRDER 10582 01), так як дампера у мене все одно немає.

    GeisT

    • ***
    • Рейтинг +6/-0
    • Оффлайн Оффлайн
    • Сообщений: 151
    • Місто (Home): Киев
    • 0679597937 ;0932218827
      • 1984 седан М10В18 Geliebte
    Re: Тяги та пильники рульової рейки MSG BW102
    « Ответ #2 : 27 Декабря 2019, 17:47:09 »
  • 0
  • 0

  • В екзісті нічого не можуть точно сказати, знають не більше ніж я. По веб каталогу лемфа є от така: LEMFÖRDER 10582 01, де вказано Fitting Position: Front Axle , та от така - LEMFÖRDER 10583 01,де вказано Fitting Position: Front Axle, Right for vehicles with steering damper. На скільки я розумію то мені можна тупо дві однакові взяти(LEMFÖRDER 10582 01), так як дампера у мене все одно немає.
    Привіт,у самого така рейка,але ще не встановив,коли на стару (яка з амортизатором)купував тяги то -так вони трохи різні,але акщо рейка проста то гадаю пильник потрібен як на фото на обидві сторони,але тяги мають бути з такою резиновою "площадкою" на яку по суті вдівається пильник,або шукати пильник такий як ішов в комплекті з smg.Хоча я планую ставити тяги не ті що в комплекті з рейкою.Всі фото не грузяться,якщо можу на вайбер
    Записан
    Mit Seele und Feuer

    Anticross

    • **
    • Рейтинг +0/-0
    • Оффлайн Оффлайн
    • Сообщений: 60
    • Місто (Home): Kharkiv
      • 320, 1990, 4 door sedan
    Re: Тяги та пильники рульової рейки MSG BW102
    « Ответ #3 : 08 Января 2020, 18:45:53 »
  • 0
  • 0

  • Придбав 2 тяги Meyle 3160304303 і все тепер стало як треба.

    Shaman

    • ***
    • Рейтинг +20/-2
    • Оффлайн Оффлайн
    • Сообщений: 179
    • Місто (Home): Киев, Новосёлки
    • нет ничего более постоянного, чем временное
      • 1985, купэ, М20В20, на удивление хорошо сохранилась.
    Re: Тяги та пильники рульової рейки MSG BW102
    « Ответ #4 : 09 Января 2020, 14:24:45 »
  • 0
  • 0

  • Є різниця в пильниках між рейками з демпфером, або без. Якщо рейка без демпфера, то лівий і правий пильник, по суті, однакові і їх можна міняти місцями. Якщо рейка з демфером, то з лівої сторони стоїть звичайний пильник а з правої їх два. Великий прямий від корпусу рейки до кронштейна штока демфера і меньший, від кронштейна до пластикового тримача пильника (трішки коротший від лівого, хоча візуально однакові, а може й однакові). Був ще варіант правої тяги з пильником який закриває тільки шарнір тяги. В такому випадку пильник від кронштейна демфера до тяги не потрібен, хоча я і не зустрічав таких варіантів ніде, крім таблиць еtk
    Записан