Український клуб BMW E30

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.




Расширенный поиск  

Новости:

Слава Україні!

Ми в соціальних мережах:

(takoe) https://ru-ru.facebook.com/bmwe30clubukraine/

(takoe) https://instagram.com/bmw_e30_club_ukraine/

Спілкування:

(takoe) https://t.me/bmwe30clubua

Купівля - продаж:

(takoe) https://t.me/e30shopua

Страницы: 1 [2] 3 4 ... 10
 11 
 : 12 Марта 2024, 15:54:26 
Автор The_Glory - Последний ответ от Ray_
Читал, читал... И похоже плохо читал - почему-то был уверен, что люк ставишь более новый с откидным щитком.
Когда купил, люк был на ручке. До сих пор где-то валяется (ручка). Но он открывался только вверх. (как потом выяснилось, была какая-то жопа с тросами) А когда переделывал на электро, то поскольку люк невозможно было задвинуть в крышу, пришлось варварски выломать кронштейн на одном полозье. Благо на замену был весь комплект. Поэтому опыта люка на ручке тоже практически нет))))))

Машинка обретает суперовский внешний вид! (y)

 12 
 : 12 Марта 2024, 11:49:30 
Автор The_Glory - Последний ответ от The_Glory
Збірка_115. ЕТК_54_Люк з під.-здв. кришкою и скл. верх. Обтічник

Отже, повертаємось до люка, щоб закінчити з ним.
Для люка був передбачений вітрозахисний щиток, чи обтічник. До вересня 85 року у вигляді плексигласового щитка, а після вересня 85 року - у вигляді механічного щитка, що відкривався разом з механізмом люку.
Обтічник


Обтічник з плексигласу був доступний, як окремий комплект дооснащення, у відповідному розділі ETK:
Комплект дооснащення вітровідбивача


Окрім оригінального щитка був доступний і афтемаркет щиток від виробника Clim Air. Спочатку у мене був встановлений саме він. Потім я купив оригінальний щиток BMW. Тепер у мене їх два.



Деталь №1 - ремкомплект люка з ручним приводом ( 54 12 9 056 596) та з електроприводом ( 54 12 9 056 597). Вже не доступно до замовлення.
Деталь №2 (№1) - комплект дооснащення вітровідбивача (82 11 9 401 098). Вже не доступно до замовлення. Хоча, окремі деталі кріплення ще доступні.
Деталь №3 - ущільнююча прокладка (72 60 1 857 053)
Деталь №4 - гвинт (72 60 1 852 660) - 2 шт.
Деталь №5 - кронштейн (72 60 1 852 659) - 2 шт.
Деталь №6 - пластикова гайка (72 60 1 852 661) - 2 шт.


Деталь №7 (№8...№13) - механічний щиток, що відкривається разом з механізмом люку. Встановлювався замість передньої притискної планки, разом з механізмом люку. Для цього на кузові в ніші люка передбачені спеціальні металеві кронштейни. На машинах виробництва до вересня 85 року цих кронштейнів нема, тому без зварювальних робіт, такий щиток встановити не можливо.
Відповідно, у мене встановлено плексигласовий щиток - він має навіть більш "олдскульний" вигляд! ;)
Спочатку потрібно було привести щитки в належний вигляд - відполірувати.
Почав з оригінального щитка BMW.




Полірував вручну, наждачним папером 1000, 1500, 2500 з водою, потім два рази пройшов поліроллю.


Результат:




Затемнення не дуже сильне, хоча по краю помітно, що воно "вигоріло" на сонці за роки.


Те ж саме і зі щитком Clim Air.




Результат:




На цьому щитку затемнення сильніше, або воно менше "вигоріло" на сонці за роки.


Щитки трохи відрізняються за розміром та формою. Оригінальний BMW трохи ширший та має передні кути з меншим радіусом закруглення. Кріплення однакове і підходить до обох щитків.
Раніше у мене був встановлений щиток Clim Air.




Тепер я вирішив встановити оригінальний щиток BMW.
В передніх кутах ніші люка передбачені спеціальні зазори для установки в них кронштейнів щитка. Вони просто щільно вставляються своїми гачками.




Встановлюємо на дах щиток з ущільнювачем, вирівнюємо та прикручуємо до кронштейнів гвинтами з пластиковими гайками. Все.


Вигляд із салону:


Зовнішній вигляд:










На цьому монтаж люку закінчено.

Але в ETK залишився ще один підрозділ по люку:
Управління ручною під.-здв. кришкою люка


Хоча, по VIN-коду в моїй машині був люк з ручним приводом, але мені вона дісталася вже з електролюком. Тому про ручний люк я нічого не буду писати, бо ніколи не користувався ним, і толком нічого не знаю про нього... Знаю тільки, що майже у всіх зламана його ручка :)

Тепер буду закінчувати збірку салону. Наступного разу напишу про дуже раритетну штуку! ;)

 13 
 : 12 Марта 2024, 10:04:26 
Автор The_Glory - Последний ответ от vlad-e30
Отлично получается, с замком такая-же хрень и у меня... Усыхают наверняка..

 14 
 : 12 Марта 2024, 09:58:19 
Автор The_Glory - Последний ответ от The_Glory
UPD:

 15 
 : 09 Марта 2024, 20:51:40 
Автор Марко - Последний ответ от Марко
Купил за 1500$ 2018года, вложил 3-4тыс$ минимум, отдаю за копейки т.к. нету времени на машину. Машина разобрана (только салон и обвес в основном), поваренная более менее на совесть, покрашена также, капот новый, бампера тоже новые оригинал, фары линза новые оригинал, стопы оригинал рестайл хрусталь (електрика пластик), титанки р15, резина +-уставшая старая, мотор капиталили норм, высоковольтные провода новые, рулевая рейка новая 150$ 2019г, диван зад чуток собака погрызла, торпеда новая (розборка без трещин) руль тоже, стеклоподъемники не работают или проводка не подкл, днище донор оригинал поварено, поддон запаски также, проводку купил другую (разборка бу) надо подключить тк разобрана была для поварки. Окна все оригинал, шумка и биро частично есть, короче машина хорошая, делал как для себя не жалел $, но стоит уже давно, жалко, отдам недорого, что б не стояла, не хочу вкладывать $ в сборку, пускай следующий владелец делает как хочет.

 16 
 : 09 Марта 2024, 19:57:01 
Автор The_Glory - Последний ответ от The_Glory
Так и у меня с задним усе гаразд... нипанятно...

Сьогодні забрав накладку, завтра поставлю, - буде дві ) стерео )))

 17 
 : 09 Марта 2024, 18:37:11 
Автор The_Glory - Последний ответ от Ray_
задній тож старий, але ж не усох ) Фіг його знає... він такий був із самого початку...а чому він такий - тайна покритая матом ))
Так и у меня с задним усе гаразд... нипанятно...

 18 
 : 08 Марта 2024, 21:38:38 
Автор The_Glory - Последний ответ от The_Glory
У меня тоже планка не перекрывает весь зазор в лобовом замке. Но я думал, что это связано с тем, что замок не новый и, так сказать, усох)
Тоже думал поставить 2 штуки декоративных планок и порепетировал с ВАЗовской планкой. Мне показалось, что такое выглядит не намного лучше, чем просто выставить посредине с двумя зазорами по краям планки. Внешнему виду моей машины это не сильно вредит)))))
задній тож старий, але ж не усох ) Фіг його знає... він такий був із самого початку...а чому він такий - тайна покритая матом ))

 19 
 : 08 Марта 2024, 21:35:55 
Автор The_Glory - Последний ответ от The_Glory
Краса виходить)
самому подобаэться )

 20 
 : 08 Марта 2024, 16:40:13 
Автор The_Glory - Последний ответ от Ray_
У меня тоже планка не перекрывает весь зазор в лобовом замке. Но я думал, что это связано с тем, что замок не новый и, так сказать, усох)
Тоже думал поставить 2 штуки декоративных планок и порепетировал с ВАЗовской планкой. Мне показалось, что такое выглядит не намного лучше, чем просто выставить посредине с двумя зазорами по краям планки. Внешнему виду моей машины это не сильно вредит)))))

Страницы: 1 [2] 3 4 ... 10