Технічний розділ > Передня і задня підвіска, Гальма, Кермова система, Педальний вузол.

Вибір передніх амортизаторів під 51-шу колбу.

<< < (4/5) > >>

Anticross:
Був сьогодні в екзісті. Без питань забрали один аморт, вибачилися і зробили знижку і перезамовили. А я вже думав що тупо скажуть що то мої проблеми.

The_Glory:
ну знач респект экзисту! )

Anticross:
Прийшов 2-гий аморт. Тепер - той що треба Sachs Advantage і навіть з шайбою на колбу, перший був без неї. Тепер питання: шайби ж наче там однакові на всіх, а то в мене є стара шайба під 51-шу колбу, її тільки почистити треба від іржі. Просто по каталогу бмв замовляти за 200 грн одну якось немає бажання. А ці наче по довжині однакові, тільки на новій (Sachs) є прямокутні отвори, під ключ походу, а на старій їх немає.

buzya:

--- Цитата: Anticross от 07 Ноября 2014, 08:47:31 ---Прийшов 2-гий аморт. Тепер - той що треба Sachs Advantage і навіть з шайбою на колбу, перший був без неї. Тепер питання: шайби ж наче там однакові на всіх, а то в мене є стара шайба під 51-шу колбу, її тільки почистити треба від іржі. Просто по каталогу бмв замовляти за 200 грн одну якось немає бажання. А ці наче по довжині однакові, тільки на новій (Sachs) є прямокутні отвори, під ключ походу, а на старій їх немає.

--- Конец цитаты ---
на новой гайке что шлы с амортами -затирает(закусывает пластиковый пыльник,пришлось разбирать обе стойки и спиливать болгаркой за подлицо эти гайки  (devil)  они наверно под резиновый пыльник расчитаны..

Anticross:

--- Цитата: buzya от 07 Ноября 2014, 11:37:41 ---на новой гайке что шлы с амортами -затирает(закусывает пластиковый пыльник,пришлось разбирать обе стойки и спиливать болгаркой за подлицо эти гайки  (devil)  они наверно под резиновый пыльник расчитаны..

--- Конец цитаты ---
На новій, це на Sach-совскій чи оригінальній ?

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница

Перейти к полной версии