Технічний розділ > Передня і задня підвіска, Гальма, Кермова система, Педальний вузол.

Вибір передніх амортизаторів під 51-шу колбу.

<< < (3/5) > >>

Anticross:
Начитався англомовних форумів, там стверджують що Boge Automatic це те ж саме що і Sachs Super Touring, а Boge Turbo те ж саме що і Sachs Advantage. Тільки начебто Boge зараз виготовляється в Мексиці. Невеличке питання стосовно заміни колб: Може хто в курсі як перекинути ступиці зі старих колб на нові. Знайшов на російському сайті е30 вказівки як це робити але там пишуть що ступиці типу нові треба ставити, а старі стають непригодними до використання. Просто я праву передню ступицю в зборі буквально декілька тижнів тому замінював і ставив не саму дешеву - FAG. Чи дійсно їх не можна переставити ?

Anticross:
Замовив все таки Sachs Advantage, Коняки звісно круто, але поки що не потягну. Поставлю, покатаюся а там видно буде. Заодно замовив нові верхні опори амортизаторів по лемфу(а то права Febi вже просить щоб її замінили), а також нижні і верхні проставки під пружини і всі шайбочки, контргайочки і манжети. Залишилося тільки питання як би ступиці перекинути ну і чи треба доливати мастила в колбу. Всім дякую за відгуки і поради.

Anticross:
Сьогодні прийшли амортизатори. Один sachs advantage в синій коробці, а інший чомусь sachs super в червоно-чорній. Замовляв на екзісті, кат номер та і штрих код у них однаковий, недогледів, побачив що коробки різні вже вдома :( ззовні наче однакової форми і довжини. Різняться трохи зменшенням товщини вгорі та внизу. От не знаю тепер що робити. Чи обміняють на однакові.

yntu:
Я бы поменял, думаю что они вряд ли одинаковые по работе.

The_Glory:
ну я бы хоть попробовал бы поменять....хотя есть не малый шанс услышать что-то типа - "мы продали одинаковые, ничего не знаем и разные обратно не примем"

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница

Перейти к полной версии