Український клуб BMW E30

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Расширенный поиск  

Новости:

Слава Україні!

Ми в соціальних мережах:

(takoe) https://ru-ru.facebook.com/bmwe30clubukraine/

(takoe) https://instagram.com/bmw_e30_club_ukraine/

Спілкування:

(takoe) https://t.me/bmwe30clubua

Купівля - продаж:

(takoe) https://t.me/e30shopua

Автор Тема: 16 листопада Всесвітній День пам'яті жертв дорожньо-транспортних пригод  (Прочитано 4801 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

yntu

 • Администрация
 • *
 • Рейтинг +123/-8
 • Оффлайн Оффлайн
 • Сообщений: 1195
 • Місто (Home): Київ, найкраще місто в світі)
 • Юрій
  • Е46 Touring
  • Український клуб BMW E30

Щорічно в третю неділю листопада увесь світ ушановує пам'ять загиблих в ДТП.
Вшановувати пам'ять жертв дорожніх аварій вперше запропонували представники британського благодійного фонду допомоги жертвам ДТП «Road Peace», який відзначає цей день з 1993 року.
Вже через 5 років День пам'яті вийшов за межі Європи і з'явився на інших континентах, а в 2005 році у своїй Резолюції Генеральна Асамблея ООН закликала все світове співтовариство визнати Всесвітній день пам'яті жертв дорожніх аварій і відзначати його в третю неділю листопада.
Таке рішення було зумовлене занепокоєнням урядів і міжнародних співтовариств щорічним зростанням у світі кількості дорожньо-транспортних пригод. Адже, щороку в світі в ДТП гинуть більш ніж 1 млн 200 тис. людей та біля 50 мільйонів отримують травми. Експерти Всесвітньої організації охорони здоров'я попереджають: якщо не вжити термінових заходів, то до 2020 року аварії на дорогах стануть однією з головних причин смертності в світі.
Проведення Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху та Дня пам'яті жертв ДТП покликане привернути увагу суспільства до питань забезпечення безпеки всіх учасників дорожнього руху, а також вшанувати пам'ять всіх людей, чиє життя обірвалося на дорозі.
Щорічно в Україні, як і в усьому світі, проводяться заходи до Всесвітнього Дня пам'яті жертв дорожньо-транспортних пригод, що сприяє створенню комплексної суспільної підтримки зміни свідомості учасників дорожнього руху в частині підвищення взаємоповаги, водійської культури, розуміння необхідності безумовного дотримання Правил безпеки на дорозі.
Державтоінспекція, в свою чергу, закликає кожного водія і пішохода вшанувати пам'ять загиблих особисто - не порушуючи Правила дорожнього руху!
Поводитися з дотриманням дорожніх правил варто не тільки протягом Тижня безпеки і у Всесвітній день пам'яті жертв ДТП, а завжди. Будьте дисциплінованим учасником дорожнього руху і навчить цьому своїх дітей і рідних.

16 листопада, в День пам'яті жертв ДТП, в знак солідарності та підтримки включить ближнє світло фар на транспортних засобах.
Головною метою акції є привернення уваги до жахливих масштабів смертності та травматизму на дорогах, вшанування жертв ДТП та виявлення співчуття сім’ям, які зазнали тяжку втрату.

Шановні учасники дорожнього руху! Якщо ми усі будимо поводитися завжди відповідально - їздити і ходити, як цивілізовані люди, в атмосфері взаємної поваги - це вже буде великий крок назустріч створення комфортних дорожніх умов та буде запорукою безпеки на дорозі для усіх учасників руху. Тоді й стане менше вінків вздовж наших доріг ...


Джерело: http://www.gai.dp.ua/
Записан
Найкраща колискова - звук двигуна, що працює (с)
Моя колишня Е30 http://www.drive2.ru/cars/bmw/3_series/3_series_e30/yntu/