Український клуб BMW E30

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.




Расширенный поиск  

Новости:

Слава Україні!

Ми в соціальних мережах:

(takoe) https://ru-ru.facebook.com/bmwe30clubukraine/

(takoe) https://instagram.com/bmw_e30_club_ukraine/

Спілкування:

(takoe) https://t.me/bmwe30clubua

Купівля - продаж:

(takoe) https://t.me/e30shopua

Автор Тема: BMW E30 Тень Интеллигенции  (Прочитано 303248 раз)

0 Пользователей и 11 Гостей просматривают эту тему.

Ray_

  • ***
  • Рейтинг +27/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 121
  • Місто (Home): Харьков
    • 1986г, 2х дверный седан, M42disa(140HP)
Re: BMW E30 Тень Интеллигенции
« Ответ #975 : 21 Ноября 2023, 16:29:03 »
  • 0
  • 0

  • Коллектор - бомба!)))) (y) Сам балдею от таких штуковин)))))
    То что одна шпилька не попадает - думаю не страшная проблема. У меня шпильки выпускного коллектора практически все выкручивались целиком с гайкой. Но всё равно все выкручивал - менял на новые, правда есть плохое ощущение, так сказать, что лишний раз что-то выкручивать и вкручивать в алюминий стрёмно.
    Записан

    yntu

    • Администрация
    • *
    • Рейтинг +123/-8
    • Оффлайн Оффлайн
    • Сообщений: 1193
    • Місто (Home): Київ, найкраще місто в світі)
    • Юрій
      • Е46 Touring
      • Український клуб BMW E30
    Re: BMW E30 Тень Интеллигенции
    « Ответ #976 : 22 Ноября 2023, 14:18:06 »
  • 0
  • 0

  • Слава, кидай вже двигун і виїжджай, сніг випав)
    Потім дозбираєш)
    Записан
    Найкраща колискова - звук двигуна, що працює (с)
    Моя колишня Е30 http://www.drive2.ru/cars/bmw/3_series/3_series_e30/yntu/

    The_Glory

    • Администрация
    • *
    • Рейтинг +552/-0
    • Оффлайн Оффлайн
    • Сообщений: 3974
    • Місто (Home): Киев, Вишневое
    • Влюбился в BMW с первого взгляда!
      • BMW 316 M20B25 седан интересного цвета, BBS bodystyle
      • BMW 316 M20B25 седан интересного цвета, BBS bodystyle
    Re: BMW E30 Тень Интеллигенции
    « Ответ #977 : 22 Ноября 2023, 15:20:36 »
  • 0
  • 0

  • Слава, кидай вже двигун і виїжджай, сніг випав)
    Потім дозбираєш)
    нє. ще рано - треба почекати, поки солі насиплють, а тоді вже й можна виїжджати! )))

    GeisT

    • ***
    • Рейтинг +6/-0
    • Оффлайн Оффлайн
    • Сообщений: 151
    • Місто (Home): Киев
    • 0679597937 ;0932218827
      • 1984 седан М10В18 Geliebte
    Re: BMW E30 Тень Интеллигенции
    « Ответ #978 : 22 Ноября 2023, 18:03:09 »
  • 0
  • 0

  •  :D :D :D  (y)
    Слава, кидай вже двигун і виїжджай, сніг випав)
    Потім дозбираєш)
    Записан
    Mit Seele und Feuer

    vlad-e30

    • ***
    • Рейтинг +5/-0
    • Оффлайн Оффлайн
    • Сообщений: 175
    • Місто (Home): КИЕВ
      • 320I
    Re: BMW E30 Тень Интеллигенции
    « Ответ #979 : 23 Ноября 2023, 10:24:12 »
  • 0
  • 0

  • Отличные ништяки, термолента обязательно.... А то жарить будет очень сильно.
    Записан

    vlad-e30

    • ***
    • Рейтинг +5/-0
    • Оффлайн Оффлайн
    • Сообщений: 175
    • Місто (Home): КИЕВ
      • 320I
    Re: BMW E30 Тень Интеллигенции
    « Ответ #980 : 23 Ноября 2023, 10:27:50 »
  • 0
  • 0

  • На сколько знаю на е34 этот колектор становится нормально, а вот е30 трубы могут упираться
    В кузов.....
    Записан

    Ray_

    • ***
    • Рейтинг +27/-0
    • Оффлайн Оффлайн
    • Сообщений: 121
    • Місто (Home): Харьков
      • 1986г, 2х дверный седан, M42disa(140HP)
    Re: BMW E30 Тень Интеллигенции
    « Ответ #981 : 23 Ноября 2023, 10:31:57 »
  • 0
  • 0

  • ...термолента обязательно.... А то жарить будет очень сильно.

    Позволю себе не согласиться)
    Во-первых, такой красоты не будет видно. А, во-вторых, не так оно там сильно и жарит))) Я сужу по своему мэ42. Над коллектором катушка висит. Ей, конечно не очень хорошо, но не смертельно.
    Записан

    The_Glory

    • Администрация
    • *
    • Рейтинг +552/-0
    • Оффлайн Оффлайн
    • Сообщений: 3974
    • Місто (Home): Киев, Вишневое
    • Влюбился в BMW с первого взгляда!
      • BMW 316 M20B25 седан интересного цвета, BBS bodystyle
      • BMW 316 M20B25 седан интересного цвета, BBS bodystyle
    Re: BMW E30 Тень Интеллигенции
    « Ответ #982 : 23 Ноября 2023, 12:46:44 »
  • 0
  • 0

  • Отличные ништяки, термолента обязательно.... А то жарить будет очень сильно.

    та хз... читав, що то актуально для зовсім вже китайських колекторів, що зроблені  з фольги ))  цей наче з норм стінками )

    The_Glory

    • Администрация
    • *
    • Рейтинг +552/-0
    • Оффлайн Оффлайн
    • Сообщений: 3974
    • Місто (Home): Киев, Вишневое
    • Влюбился в BMW с первого взгляда!
      • BMW 316 M20B25 седан интересного цвета, BBS bodystyle
      • BMW 316 M20B25 седан интересного цвета, BBS bodystyle
    Re: BMW E30 Тень Интеллигенции
    « Ответ #983 : 23 Ноября 2023, 12:47:21 »
  • 0
  • 0

  • На сколько знаю на е34 этот колектор становится нормально, а вот е30 трубы могут упираться
    В кузов.....

    ну, будєм посмотрєть....  )

    The_Glory

    • Администрация
    • *
    • Рейтинг +552/-0
    • Оффлайн Оффлайн
    • Сообщений: 3974
    • Місто (Home): Киев, Вишневое
    • Влюбился в BMW с первого взгляда!
      • BMW 316 M20B25 седан интересного цвета, BBS bodystyle
      • BMW 316 M20B25 седан интересного цвета, BBS bodystyle
    Re: BMW E30 Тень Интеллигенции
    « Ответ #984 : 23 Ноября 2023, 12:48:23 »
  • 0
  • 0

  • Позволю себе не согласиться)
    Во-первых, такой красоты не будет видно. А, во-вторых, не так оно там сильно и жарит))) Я сужу по своему мэ42. Над коллектором катушка висит. Ей, конечно не очень хорошо, но не смертельно.
    До речі, я думаю замість окремих 6 прокладок, що йдуть в комплекті, мож поставить 2 стокові з теплоекранами...

    The_Glory

    • Администрация
    • *
    • Рейтинг +552/-0
    • Оффлайн Оффлайн
    • Сообщений: 3974
    • Місто (Home): Киев, Вишневое
    • Влюбился в BMW с первого взгляда!
      • BMW 316 M20B25 седан интересного цвета, BBS bodystyle
      • BMW 316 M20B25 седан интересного цвета, BBS bodystyle
    Re: BMW E30 Тень Интеллигенции
    « Ответ #985 : 23 Ноября 2023, 12:48:58 »
  • 2
  • 0

  • Збірка_77. Телефон (ч.1 проводка)

    В ETK для E30 чомусь відсутній розділ по штатному телефону, хоча ця опція була доступна, при чому в декількох варіантах. Установка телефона в E30 описана в заводських інструкціях EBA та показана в фірмових буклетах. Я раніше про це вже доволі детально писав, тому повторюватись не буду. Я встановив комплект GSM телефону, знятий з E38, тому установка не зовсім відповідає заводській, але не суттєво. Зараз я напишу тільки про установку проводки, а після збірки салону напишу про установку самого телефону та системи гучного зв'язку (hands-free).
    Отже, в комплект входить проводка живлення блоку телефона, безпосередньо телефонна проводка, проводка системи для гучного зв'язку та антенний кабель.
    Проводка живлення блоку телефона виглядає так:


    1 - роз'єм живлення. Штатно живлення телефона підключається до роз'єму C103, але мені здалось, що буде зручніше продублювати його від живлення магнітоли на окремий роз'єм:
       BATT+ постійне живлення від аккумулятора - С302 (V)
       ACC+ живлення від запалювання - С302 (Х)
    2 - роз'єм сигналу швидкості для керування гучністю (будь-який з трьох однакових пінів в зеленому роз'ємі на панелі приладів С6 (Tempo)
    3 - роз'єм переднього лівого динаміка для системи гучного зв'язку (hands-free) - друга пара контактів
    4 - роз'єм переднього правого динаміка для системи гучного зв'язку (hands-free) - друга пара контактів
    5 - роз'єм для підключення телефону до магнітоли (TEL MUTE та I-BUS). Приглушення звуку музики при вхідному дзвінку TEL MUTE працює і на більшості штатних магнітол E30, а для відображення номера вхідного дзвінка на екрані магнітоли, мабуть потрібно встановлювати більш нові моделі магнітол, що підтримують I-BUS.
    6 - роз'єм підсвітки кнопок телефону. Підключив до підсвітки задньої попільнички, окремим роз'ємом, разом з підсвіткою кнопок обігріву задніх сидінь.
    7 - клема "маси" G300
    8 - роз'єм живлення ЕБУ телефона
    9 - роз'єм ЕБУ телефона для системи гучного зв'язку (hands-free)
    10 - роз'єм мікрофона системи гучного зв'язку (hands-free)

    Телефонна проводка:


    1 - роз'єм ЕБУ телефона
    2 - роз'єм ЕБУ телефона для системи гучного зв'язку (hands-free). Підключається до роз'єму 9 попередньої проводки.
    3 - роз'єм живлення ЕБУ телефона. Підключається до роз'єму 8 попередньої проводки.
    4, 5 - роз'єми бази та трубки телефону

    Крім цього, до ЕБУ підключається антенний кабель. Без антени телефон може вийти з ладу.

    ЕБУ телефона на кронштейні з E38


    SIM-карта вставляється цілою картою.


    ЕБУ штатно встановлюється на спеціальний кронштейн на обшивку заднього лівого крила. Але я встановив його під задню полицю, оскільки цей ЕБУ набагато компактніший, ніж більш старі моделі. Став дуже добре, наче там і був!




    Підключаємо проводку, та антенній кабель.


    До речі, про антену. Для телефона використовується окрема GSM антена. Але можна встановити адаптер для використання однієї антени для радіо та телефону. Я не знаю як він правильно називається, але я знайшов два таких блоки та декілька телефонних антен. Навіть одна ще радянського виробництва на магніті! :)


    Була ще ідея зробити рознесену антену, використовуючи нитки обігріву заднього скла, як на новіших моделях BMW, але для цього обігрів повинен бути фізично розділений на окремі частини. То ж ця ідея була відкладена, а блок рознесенної антени залишився не задіяним :)
    Але блок для радіоантени я таки встановив, щоб не ставити окрему антену для телефона. Блок VIMAR мав менш привабливий вигляд, тому я вибрав блок KATHREIN, тим більше, що GSM антена була також цього виробника.


    Зробив короткий антенний кабель до нього.




    Встановив, та закріпив разом з блоком контролю ламп задніх ліхтарів.


    Підключив антенний кабель телефона, та радіо. Про проводку радіоантени напишу окремо.


    В салоні проводку живлення проклав по лівому порогу та підключив до виведеного окремого роз'єму від C302


    Телефонну проводку проклав під заднім сидінням та по тунелю КПП.


    На тунелі закріпив проводку скотчем. Роз'єми бази та трубки вивів до задньої частини консолі, а мікрофон до передньої. Встановлю їх  після збірки салону.


    Роз'єми системи гучного зв'язку (hands-free) виводимо до передніх динаміків ліворуч та праворуч. Динаміки мають по дві пари контактів - окремо для музики та телефону. Встановлю їх також пізніше.


    А поки що, моє старе фото встановленого телефону


    Та відео його роботи
    <a href="http://www.youtube.com/watch?v=_U1_hLKYQsg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=_U1_hLKYQsg</a>


    Наступного разу напишу про електроантену.
    « Последнее редактирование: 23 Ноября 2023, 12:52:57 от The_Glory »
    Записан

    The_Glory

    • Администрация
    • *
    • Рейтинг +552/-0
    • Оффлайн Оффлайн
    • Сообщений: 3974
    • Місто (Home): Киев, Вишневое
    • Влюбился в BMW с первого взгляда!
      • BMW 316 M20B25 седан интересного цвета, BBS bodystyle
      • BMW 316 M20B25 седан интересного цвета, BBS bodystyle
    Re: BMW E30 Тень Интеллигенции
    « Ответ #986 : 24 Ноября 2023, 15:23:28 »
  • 0
  • 0

  • Збірка_78. ЕТК_65_Антенне приладдя

    Отже, про антену. Їх було декілька видів - механічна або електрична, з різними кабелями та роз'ємами, різним кріпленням, з хромованим, або чорним штоком. Я про установку електроантени вже писав раніше, тому напишу коротко, без зайвих деталей та номерів.
    До 1985 року антени були з різьбовими роз'ємами.
    Антенне приладдя


    Деталь №1 - механічна антена. ЇЇ деталі не розглядаємо.
    Деталь №3 - антена з електроприводом Hirschmann Auta 6000.
    Деталь №5 - хромований, або чорний (shadow line) телескопічний  елемент.
    Деталь №7 - проводка та антенній кабель. Може бути з різьбовим або вставним роз'ємом до антени.
    Деталь №8 - адаптер роз'єму антени
    Деталь №10 - спеціальний ключ для кріплення антени
    Деталь №11 - гайка кріплення антени
    Деталь №12 - ремкомплект антени

    Після 1985 року антени були з вставним роз'ємами.
    Антенне приладдя


    По суті, все те ж саме, але антенний кабель двох типів - з різними роз'ємами до магнітоли - "папа" або "мама", для різних магнітол.


    Деталь №13 - кабель "папа", для більш пізніх моделей магнітол.
    Деталь №14 - кабель "мама", для більш ранніх моделей магнітол (на фото вгорі ліворуч).
    Також були передбачені адаптери на обидва типи кабелю.
    Деталь №8 - адаптер "мама-папа" (65 12 1 394 202)


    Деталь №16 - адаптер "папа-мама" (65 12 1 388 950)


    Оригінальні адаптери коштують 18-20 Євро - невиправдано дорого, як на мене. Тому я купив аналоги, по ціні 0,5 Євро. До того ж, аналоги виконані в одному корпусі, без додаткових з'єднань кабелю - це навіть краще для якості прийому.


    На фото нема самої антени - Hirschmann Auta 6000 мені знайти не вдалось. Але були доступні комплекти до оснащення в розділі аксесуарів.
    Це міг бути комплект механічної антени - його ми не розглядаємо.
    Механічна антена


    Комплект електроантени Hirschmann Auta 6000. В принципі, та ж сама, що показана вище.
    Автоматична антена


    Комплект електроантени Hirschmann Hit Auta 5091. Це більш універсальна модель, яка встановлювалась на різні марки та моделі машин.
    Автоматична антена


    Саме таку антену мені вдалося знайти, хоча не повним комплектом, і в не робочому стані. Антена була відремонтована, почищена, до комплектована оригінальним реле та проводкою з кабелем, шлангом для водовідводу, зробив кронштейн для її кріплення замість універсальної монтажної пластини.


    Коротко про ремонт. Скоріше за все, в антені був замінений телескопічний елемент, але він трохи коротший, тому крайні положення елементу не співпадали з положенням кінцевих вимикачів, і постійно перегорав запобіжник. Розбираємо корпус, виймаємо пластикові кришки , знімаємо шестерню з двигуна, щоб телескопічний елемент можна було вільно рухати руками.


    З іншого боку знімаємо гумову прокладку, та кришку кінцевих вимикачів.


    Суть в тому, щоб підібрати розмір сектору, що розриває контакти в крайніх положеннях телескопічного елементу. На словах складно, але по факту все просто - рухаєте телескоп, рахуєте оберти шестерні, та ставите мітки крайніх положень. Щоб збільшити сектор розриву контактів, я наклеїв шматочок чорного оракалу - норм працює.


    Далі, для роботи антени потрібно реле для переполюсовки контактів, якого не було в комплекті. На більш пізніх моделях воно вже вбудоване в антену, а на цій моделі, воно винесене окремо. Спочатку я зробив його з двох штатних реле по такій схемі:


    Теоретично, все повинно працювати. Але часто, особливо в момент запуску мотора при ввімкненій магнітолі, обидва реле спрацьовували не синхронно, а одне з якоюсь затримкою на долі секунди. Цього було достатньо для того, щоб виникало коротке замикання, і згорів запобіжник. А коли у мене закінчились оригінальні запобіжники, я з дуру поставив китайський запобіжник - згоріла вся проводка тих двох реле, добре, що машина не згоріла. То ж не раджу такий варіант.
    В радіомагазині купив оригінальне реле переполюсовки і зібрав по оригінальній схемі виробника.


    Реле


    Розпіновка


    Схема роботи


    В проводці я замінив антенний кабель для більш ранніх моделей магнітол, з роз'ємом "мама".


    1 - роз'єм антенного кабелю до магнітоли ("мама")
    2.1 - роз'єм керування живленням електроантени (вмикається та вимикається при ввімкненні та вимкненні магнітоли)
    2.2 - паралельний роз'єм, відповідний для 2.1 (для живлення аудіопідсилювача)
    3 - роз'єм постійного живлення електроантени C302 пін Z
    4 - роз'єм електроантени
    5 - роз'єм антенного кабелю до електроантени

    У мене взагалі не було штатної антени, тому для її установки потрібно було зробити отвір в крилі. Розміри отвору вказані в заводській інструкції EBA.


    Штатно ця антена кріпиться універсальною монтажною пластиною. Я зробив для неї кронштейн - так надійніше і акуратніше на вигляд. Креслення додаю, може комусь теж знадобиться.


    Кронштейн прикручується до корпусу антени в передбачений там отвір.
    Підключаємо проводку та антенний кабель до антени. До речі, в попередній темі я писав про антенний адаптер. Тож в цьому випадку антенний кабель від магнітоли підключаємо на верхній роз'єм адаптера, а кабель від середнього роз'єму адаптера підключаємо до антени. До нижнього роз'єму підключений антенний кабель телефону.


    Вставляємо антену в отвір, ставимо всі шайби, проставки, гумову прокладку, та декоративні накладки, що показані на фото і прикручуємо гайкою. Внизу прикручуємо кронштейн в отвір на ребрі колісної арки разом з клемою "маси". Реле я закріпив стяжкою до корпусу антени. На нижній водовідвідний штуцер корпусу надіваємо шланг та виводимо його назовні, через вентиляційну решітку в задньому крилі. Шланг закріпив стяжкою до шлангу водовідводу з люку.
    Також зробив наклейку на корпус антени, бо стара повністю обдерлась.


    Проводку та кабель протягуємо в салон та по лівому порогу. Червоний провод підключається до роз'єму C302 на пін Z.


    Але там вже підключене реле комфорту ЕСП. Тому роз'єм антени підключаємо до відповідного роз'єму реле з червоно-жовтим проводом.


    Білий провод підключаємо до відповідного роз'єму аудіопроводки біля магнітоли. Роз'єм антенного кабелю виводимо до магнітоли.


    Антена встановлена.


    P.S.
    Може згодом, після збірки машини, куплю нову антену з чорним телескопічним елементом, якщо він ще буде доступний.
    Також є аналоги від інших виробників.
    « Последнее редактирование: 24 Ноября 2023, 15:27:50 от The_Glory »
    Записан

    Ray_

    • ***
    • Рейтинг +27/-0
    • Оффлайн Оффлайн
    • Сообщений: 121
    • Місто (Home): Харьков
      • 1986г, 2х дверный седан, M42disa(140HP)
    Re: BMW E30 Тень Интеллигенции
    « Ответ #987 : 24 Ноября 2023, 19:28:23 »
  • 0
  • 0

  • А отверстия в крыле под антенну не было изначально? Или это судьба крыла такая?
    Мне когда варили кузов, заварили это отверстие, хотя я не просил об этом. Да и не выглядело оно как гнилая пробоина, чтобы спутать!?
    В итоге, правда, не сильно расстроился)
    Записан

    The_Glory

    • Администрация
    • *
    • Рейтинг +552/-0
    • Оффлайн Оффлайн
    • Сообщений: 3974
    • Місто (Home): Киев, Вишневое
    • Влюбился в BMW с первого взгляда!
      • BMW 316 M20B25 седан интересного цвета, BBS bodystyle
      • BMW 316 M20B25 седан интересного цвета, BBS bodystyle
    Re: BMW E30 Тень Интеллигенции
    « Ответ #988 : 25 Ноября 2023, 10:39:20 »
  • 0
  • 0

  • У мене не було. Якщо по заводу не було антети, то й отвору не було. Не просто ж так в ЕВА наведена схема розмітки отвору )

    The_Glory

    • Администрация
    • *
    • Рейтинг +552/-0
    • Оффлайн Оффлайн
    • Сообщений: 3974
    • Місто (Home): Киев, Вишневое
    • Влюбился в BMW с первого взгляда!
      • BMW 316 M20B25 седан интересного цвета, BBS bodystyle
      • BMW 316 M20B25 седан интересного цвета, BBS bodystyle
    Re: BMW E30 Тень Интеллигенции
    « Ответ #989 : 27 Ноября 2023, 12:50:10 »
  • 3
  • 0

  • Збірка_79. ЕТК_63_Регулювання кута нахилу фар

    Повертаємося до розділу ETK
    Освітлювальні прилади

    Підрозділ
    Регулювання кута нахилу фар


    Я вже дуже давно встановив рестайлінгові фари з лінзами та з приводами регулювання їх нахилу. Також встановив підрульовий кожух з ручкою регулятора. Але трубки на приводах і на регуляторі були варварськи відрізані. Недавно купив регулятор з цілими трубками - то ж тепер маю повний комплект, але він, звісно, що не працює. Після збірки машини спробую заповнити трубки антифризом, загерметизувати всю систему та прокачати. В інеті є опис цієї процедури, хоча, як показує практика, ефект від неї не довготривалий і її періодично потрібно повторювати. Або куплю новий комплект, якщо він ще буде доступний. А поки що ця опція у мене так і залишиться "декоративною" :)


    Деталь №1 - гідропривід регулювання фар (63 12 1 370 959). В комплект входять два привода, дві трубки з гумовим ущільнювачем та ручка регулятора. На фото приводи відсутні, так як встановлені на фарах. Буду їх підключати після установки фар.
    Деталь №2 - накладка підсвітки регулятора (63 12 1 370 950)
    Деталь №3 - корпус регулятора (63 12 1 370 961)
    Деталь №4 - кронштейн кріплення (63 12 1 372 619)
    Деталь №5 - болт кріплення (63 13 1 370 849) - 2 шт.
    Деталь №6 - гвинт кріплення регулятора (07 11 9 902 236) - 2 шт.
    Деталь №7 - проводка підсвітки ручки регулятора (61 12 1 372 743)
    Деталь №8 - лампа підсвітки 0,36 WATT (61 13 8 360 844) - 2 шт.
    Деталь №9 - комплект регулювання кута нахилу фар в зборі (63 12 9 060 602).





    Корпус №3 вставляється у спеціальний отвір у кожусі, та прикручується із середини кронштейном №4 та болтами №5. Накладка підсвітки з тримачем ламп №2 просто защьолкується в корпус.


    Трубки протягуємо через спеціальний отвір в гумовій вставці на моторному щиті, та фіксуємо гумовий ущільнювач. Трубки прокладаємо разом з іншою проводкою по лівому крилу до фар.


    Трубки для чогось мають різний колір - ліва синьо-зелена, а права біла. Протягуємо їх до фар. Після установки фар, підключу їх фітинги до приводів на фарах ближнього світла.


    Проводка підсвітки ручки регулятора:


    1 - роз'єм C302 пін E, живлення від підсвітки приладів.
    2 - клема "маси" G200.
    3.1, 3.2 - лампи підсвітки ручки регулятора



    Підключаємо проводку в роз'єм C302 на пін E, та прикручуємо клему "маси" в точці G200 під кермом.


    Залишилось прикрутити регулятор до корпусe, вставити лампи в накладку та встановити підрульовий кожух. Але це вже буде після збірки салону.


    Наступна опція - круїз-контроль.