Український клуб BMW E30

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.




Расширенный поиск  

Новости:

Слава Україні!

Ми в соціальних мережах:

(takoe) https://ru-ru.facebook.com/bmwe30clubukraine/

(takoe) https://instagram.com/bmw_e30_club_ukraine/

Спілкування:

(takoe) https://t.me/bmwe30clubua

Купівля - продаж:

(takoe) https://t.me/e30shopua

Автор Тема: m20b20 motronic погано заводиться, глючить тахометр.  (Прочитано 11254 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Anticross

  • **
  • Рейтинг +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 60
  • Місто (Home): Kharkiv
    • 320, 1990, 4 door sedan

Всім привіт. Виникла така дивна річ - намагаюся завести авто, інколи, дуже довго крутити стартером доводиться і навіть дроселювати іноді. Іншим разом буває нормально з першого оберта схоплює. А вчора взагалі дивна річ була - довго крутив стартером а потім, як завелася - не показував тахометр, хоча їхала нормально, через деякий час тахометр почав працювати але стрілка ходила плавно. Сьогодні зранку завелася нормально, але через деякий час почали падати холості і врешті-решт заглохла, і я вже не зміг завести. Проблеми  зі стартом уже колись були - тоді змінив датчик на колінвалі(поставили з газелі) - грішу на нього. Спробую звісно поставити новий, фебяшний, але питання в тому чи лише в датчику тут проблема. Хто знає підкажіть. Одразу скажу що свічкам не більше ніж пів-року, кришка трамблера і бігунець, а також високовольтні дроти зовсім нові.(буквально місяць як встановив).

Anticross

  • **
  • Рейтинг +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 60
  • Місто (Home): Kharkiv
    • 320, 1990, 4 door sedan

Датчик колінвала замінили - ніяких змін :(

zeny

  • Администрация
  • *
  • Рейтинг +146/-69
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 2623
  • Місто (Home): Киев, Голосеево
  • 063 490 90 19
    • e30 323 m20b20 ==> m20b25(закончился) ==> m20b25(новая жизнь)

может не заводиться по не многим причинам. один вопрос, я так понимаю по году выпуска у тебя мотроник?

проверь есть ли искра, работает ли бензонасос. замкни его на прямую, проводком. Если 3 релюшки стоят под крышкой на крыле, снимаешь крышку выдергиваешь центральное реле, номера лапок не помню, но если стоит все по заводу, замыкаешь левый и который ближе к тебе.

от этого и отталкиваться. чего то одного не будит) наверное)
Записан

The_Glory

  • Администрация
  • *
  • Рейтинг +552/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 3974
  • Місто (Home): Киев, Вишневое
  • Влюбился в BMW с первого взгляда!
    • BMW 316 M20B25 седан интересного цвета, BBS bodystyle
    • BMW 316 M20B25 седан интересного цвета, BBS bodystyle


. замкни его на прямую, проводком. Если 3 релюшки стоят под крышкой на крыле, снимаешь крышку выдергиваешь центральное реле, номера лапок не помню,



насколько я помню - 30 и 87

Anticross

  • **
  • Рейтинг +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 60
  • Місто (Home): Kharkiv
    • 320, 1990, 4 door sedan

может не заводиться по не многим причинам. один вопрос, я так понимаю по году выпуска у тебя мотроник?

проверь есть ли искра, работает ли бензонасос. замкни его на прямую, проводком. Если 3 релюшки стоят под крышкой на крыле, снимаешь крышку выдергиваешь центральное реле, номера лапок не помню, но если стоит все по заводу, замыкаешь левый и который ближе к тебе.

от этого и отталкиваться. чего то одного не будит) наверное)

Саме так, в мене мотронік. Дякую за пораду, сам підозрюю тепер що скоріш за все бензонасос. Тестонути зараз не маю змоги бо ще вчора приятель відтягнув машинку на сервіс, а я тим часом, їхав громадським транспортом і запізнювався на роботу. Ще одне питання - датчик положення дроселя ж тут ні до чого ? Бо він в мене, як і у більшості періодично змащується мастилом.

zeny

  • Администрация
  • *
  • Рейтинг +146/-69
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 2623
  • Місто (Home): Киев, Голосеево
  • 063 490 90 19
    • e30 323 m20b20 ==> m20b25(закончился) ==> m20b25(новая жизнь)

не он не причем. от только на холостой и расход может повлиять
Записан

Anticross

  • **
  • Рейтинг +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 60
  • Місто (Home): Kharkiv
    • 320, 1990, 4 door sedan

Всім дякую за допомогу. Проблемою був поганий контакт на роз"ємі, що йшов до бензонасоса. Хоча, це звісно не пояснює те що в мене коїлося з тахометром. Але я думаю проводку треба або самому всю перебрати, або до гарного майстра відвезти. А то всі роблять аби як.

Anticross

  • **
  • Рейтинг +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 60
  • Місто (Home): Kharkiv
    • 320, 1990, 4 door sedan

Не довго я радів :( Машина то наче почала їздити, але стала стабільно заводитися з 2-3 разу, допомагає підгазовування, і інколи чути простріли в вихлопну при прогазовуванні десь до 5 тис. Під час їзди - все нормально. Але варто тільки заглушити двигун на деякий час, потім знову заводится не з першого разу. Не може ж бензонасос при їзді нормально качати, на холостих нормально, а під час старту - погано ? В кого які думки ?

zeny

  • Администрация
  • *
  • Рейтинг +146/-69
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 2623
  • Місто (Home): Киев, Голосеево
  • 063 490 90 19
    • e30 323 m20b20 ==> m20b25(закончился) ==> m20b25(новая жизнь)

если стреляет, это или зажигание, или не верная смесь. может форсунки льют
Записан

canon

  • ****
  • Рейтинг +21/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 299
  • Місто (Home): Харьков
    • e30m40b16/4door/12/88 e30m42b18/4door/05/86

. сори провтыкал, удалил
Записан

Anticross

  • **
  • Рейтинг +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 60
  • Місто (Home): Kharkiv
    • 320, 1990, 4 door sedan

если стреляет, это или зажигание, или не верная смесь. может форсунки льют
Стріляло тільки при старті, коли прогазовуєш і не завжди. Просто по запаленню все нове ставилося, крім катушки. Думаю треба спробувати паливний фільтр замінити, на всяк випадок. Треба буде ще підсоси мабудь пошукати і перевірити регулятор тиску на рампі. Може і справді форси ллють ? Типу поки стоїть накапало в циліндри і суміш збагачена. Ну і ще ж росходомір може що завгодно викидати - він же старий і мабудь постиралися доріжки. Ще й пломби на гвинту регулювання СО не було з моменту покупки машини.

Anticross

  • **
  • Рейтинг +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 60
  • Місто (Home): Kharkiv
    • 320, 1990, 4 door sedan
Re: m20b20 motronic погано заводиться, глючить тахометр.
« Ответ #11 : 28 Сентября 2015, 11:07:47 »
  • 0
  • 0

  • Пройшло вже багато часу, фільтр так і не замінив :) Хоча вже лежить придбаний чекаю н а паливні шланги, щоб одразу і їх замінити. Такі спостереження - дрикається в основному коли машина прогрілась, іноді тяги під гору зовсім немає. Заводиться зараз з 1-шого разу, мабудь тому що вже не літо :) Замінив вакумний шланг що йде на регулятор тиску в паливній рампі - набагато краще стало, я вже було думав що проблема зникла але ні, все таки іноді буває, проте набагато рідше. Ще одне спостереження - став сильно грітися двигун(особливо в заторах певна річ), схоже що це після того як він потупить/постріляє в вихлопну. Одразу скажу що муфта оригінал - нова, крильчатка на 11 лопастів топран - нова, дифузор на радіаторі є, теж новий. Термостат - робочий. Дочекаюся паливнрих шланг - заміню тоді і фільтр паливний. Заодно помию коробку під повітряний фільтр і сам фільтр теж заміню. Виникла одна здогадка - на випускному колекторі в мене прокладка зовсім паршива, та ще й без термо екрану, може таке бути що просто дроти свічні нагріваються і від цього пропуски ? Думаю все таки треба прокладку з екраном поставити.

    zeny

    • Администрация
    • *
    • Рейтинг +146/-69
    • Оффлайн Оффлайн
    • Сообщений: 2623
    • Місто (Home): Киев, Голосеево
    • 063 490 90 19
      • e30 323 m20b20 ==> m20b25(закончился) ==> m20b25(новая жизнь)
    Re: m20b20 motronic погано заводиться, глючить тахометр.
    « Ответ #12 : 29 Сентября 2015, 09:49:43 »
  • 0
  • 0

  • Провода на сопротивление проверял?
    Записан

    Anticross

    • **
    • Рейтинг +0/-0
    • Оффлайн Оффлайн
    • Сообщений: 60
    • Місто (Home): Kharkiv
      • 320, 1990, 4 door sedan
    Re: m20b20 motronic погано заводиться, глючить тахометр.
    « Ответ #13 : 29 Сентября 2015, 12:29:18 »
  • 0
  • 0

  • Провода на сопротивление проверял?
    Мультиметр накрився, нажаль зараз нічим, але вони не так давно нові куплялися. Тесла з мідною жилою.

    Boris_Britva

    • *****
    • Рейтинг +57/-22
    • Оффлайн Оффлайн
    • Сообщений: 571
    • I ĐON'T LIKĒ YOŪR RĀP
    Re: m20b20 motronic погано заводиться, глючить тахометр.
    « Ответ #14 : 29 Сентября 2015, 20:15:59 »
  • 0
  • 0

  • Стреляет пердит и не заводится: inspection сбросить надо.
    А вообще на сколько я помню: тахометр чёрный провод на приборке. Он идёт с1) катушки 2)мозги.
    Катушку проверял? Может ей торба уже. У меня на 2.0 она как то кончилась.... И искру пускала раз через раз.
    Записан